סידור וארגון לעסקים

סידור וארגון בעסק הוא הבסיס לניהול כלכלי יעיל ורווחי. החל בסחורה, במוצר או בשירות שאתם מספקים, ועד לניירת שאתם מחויבים להעביר להנהלת החשבונות, ובכללה חשבוניות שאתם זכאים להחזרים כספיים עבורן. אם אתם מרגישים שהעסק שלכם מבולגן ושאתם עלולים להפסיד כסף עקב כך; אם אתם מרגישים שהעובדים שלכם מתקשים להתנהל בצורה אידיאלית באי־סדר ששורר בסביבת העבודה; אם אתם מוצאים שכמות החפצים שבבעלותכם יצאה מכלל שליטה – זה הזמן לסדר ולארגן בצורה חכמה ויעילה את העסק שלכם.

כמומחית לסידור וארגון אלווה אתכם, ובתוך שעות ספורות העסק שלכם יהפוך לכלי שמשרת אתכם ואת העובדים שלכם, ולא להפך.

לפרטים נוספים בנוגע לשירותי סידור וארגון בעסק שלכם, צרו איתי קשר.

שירותי סידור ניירת

מלאכת סידור וארגון הניירת היא אחת המאתגרות ביותר, ועם זאת, אחת החשובות ביותר. טבעה של הניירת, בכל בית או עסק, הוא להצטבר עם הזמן. לאחר זמן קצר אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עומדים חסרי אונים מול הר של מסמכים. בתוך המסמכים השונים נמצאות הזכויות שלנו במוסדות השונים, כמו מס הכנסה וביטוח לאומי; הבריאות שלנו נמצאת בניירת הרפואית; ולעיתים אף מגולם במסמכים כסף בצורת החזרים שמגיעים לנו, כמו בתלושי משכורת, בקבלות ובביטוחי הבריאות. אנו נוטים לאגור את כל המסמכים מתוך הנחה שכולם חשובים. אולם בפועל, ללא שיטת מיון וארגון יעילה, הניירות האלה נערמים, צוברים אבק והסיכוי שנמצא מסמך מסוים כשנצטרך אותו, קלוש. כאשר כל הניירות מסודרים ומאורגנים בצורה שיטתית, נוכל לשלוף במהירות כל מסמך שנרצה, וכך נקל על עצמנו את ההתנהלות מול המוסדות השונים בעת הצורך. בבואנו לסדר ולארגן ניירת, נבחין בין מסמכים מוסדיים ומסמכים אישיים, כגון מכתבים, זיכרונות, כרטיסי ברכה שקיבלנו ועוד. מקומה של הניירת המוסדית הוא בקלסרים, בתוך ניילוניות מקוטלגות או בין חוצצים. ניירות אישיים נוכל לרכז בקלסר או בקופסה יפה.

אולם איך נדע אילו מסמכים חשוב לשמור ומאילו אפשר להיפרד? אילו מסמכים נוכל לשמור בפורמט דיגיטלי במחשב ואילו מהם חשוב שיהיו שמורים בפורמט של נייר בקלסרים? לשם כך אני מציעה שירות מקצועי לסידור ניירת, הכולל מיון ניירת להנהלת חשבונות ולמוסדות השונים, תיוק בקלסרים, ארגון לפי קטגוריות וכן סריקות וגיבויים. בסיום הסידור, אתן בידכם כלים שיעזרו לכם להמשיך לשמור על הסדר בשיטתיות וביעילות לאורך זמן רב. בסיום הסידור שלי, שמתבצע לפי שיטה סדורה שאותה אלמד גם אתכם, תוכלו להמשיך לשמור על הסדר לאורך זמן רב, ביעילות, במאמץ קל ובמינימום זמן.

לפרטים נוספים בנוגע לשירות סידור ניירת בעסק שלכם, צרו איתי קשר.

שירותי סדר וארגון דיגיטלי

סדר וארגון לא מסתכמים רק בסידור החפצים שלנו – הם מתבטאים גם במרחב הווירטואלי והדיגיטלי שלנו, כגון סדר בתיקיות המחשב, בתמונות, במסמכים, באפליקציות, במיילים ועוד. סידור כל סוגי הקבצים המאוחסנים במחשב בתיקיות מסודרות ומאורגנות לפי הצרכים שלכם ומחיקת חומר "זבל" שאינכם זקוקים לו יותר, חוסכים זמן רב וכאב ראש במלאכת החיפוש. כך הופך המחשב שלכם למרחב נקי ושקט שבו נפתחת לפניכם האפשרות להיות יצירתיים ופרודוקטיביים. יתרון נוסף שמתלווה לסדר הוא חיסכון במקום בדיסק הקשיח של המחשב.

השירות שלי כולל סידור וארגון של כל קובצי המחשב לפי קטגוריות, סידור וארגון תמונות, טקסטים, מצגות, דוחות, מיילים לפי תיקיות, חומרים מגובים, אפליקציות לסמארטפונים ועוד.

 

אם אתם מעוניינים בשירות סדר וארגון במרחב הדיגיטלי, צרו איתי קשר

סידור וארגון למשרדים

העובדים מתלוננים על בלגן ולחץ בסביבת העבודה? ככל הנראה יש לכך סיבה טובה.

סביבת עבודה מאורגנת ומסודרת משפיעה ישירות על ההישגים ועל תפוקת העבודה של העובדים שלכם. דאגו לעסק שלכם ושחררו את העובדים שלכם מהלחץ ומהבלגן. תנו להם את סביבת העבודה שמגיעה להם ותקבלו בתמורה עובדים זריזים ויעילים שישלימו את עבודתם בפחות זמן, ולמעשה יחסכו עבורכם כסף בטווח הקצר והארוך.

אני עובדת לפי תורה יפנית לארגון סביבת העבודה ומציעה שירותי סידור וארגון ארונות משרד וציוד משרדי, מלאי במחסן, סחורה על המדפים, קולקציות, ניירת משרדית, חומרים להנהלת חשבונות, סידור וארגון במרחב הדיגיטלי – תיקיות, מיילים, סריקות, וכן ארגון הנדסת אנוש ומעבר מנייר לדיגיטל, סידור וארגון לפני פגישות ועד מנהל ו־hospitality.

 

אם אתם מעוניינים בשירות סידור וארגון למשרד שלכם, צרו איתי קשר

תיוק

תיוק חכם וארגון מסמכים בצורה נוחה ושיטתית מונעים צבירת ניירת מיותרת שמביאה לבלגן ולאיבוד הידיים והרגליים. סידור בערמה מיושרת או חלוקה סתמית לקלסרים הם סידור "קוסמטי" חיצוני בלבד, ולמעשה הם שיטה בדוקה בדרך לאובדן שליטה מוחלט.

סידור ניירת דורש סבלנות רבה. יש לקרוא בעיון כל מסמך כדי להבין אם הוא נחוץ לכם, אם אפשר להעבירו לדיגיטל, אם הוא בתוקף ועד מתי, אם המידע שהוא מכיל נמצא בכל מקרה ברשת וכו'.

אני מגיעה מצוידת בסבלנות אין קץ כדי לסייע לכם במטלת התיוק, זו שבעיני רבים נראית מאיימת במיוחד. ברגע שנסיים את מלאכת התיוק, אשאיר בידיכם ידע כיצד להמשיך ולתחזק את הניירת שלכם מסודרת, במינימום מאמץ ולאורך זמן.

אם אתם מעוניינים בשירות תיוק בעסק שלכם, צרו איתי קשר

האם העסק שלכם זקוק לסידור וארגון ? השאירו פרטים ובואו נצא לדרך