? הרצאה על שיטת קון מארי - איך זה עובד

כיום הנושא של סידור וארגון בבית ובחיים הוא אולי מהמעניינים והמרתקים ביותר. אבל מעבר להיותו כל כך מעניין הוא גם תחום שקשור בהרבה לנפש האדם, בעיקר בימים שתרבות הצריכה מאבדת שליטה ואנחנו נסחפים אל צבירת חפצים מיותרים שאין לנו שימוש בהם ואין לנו היכולת לדעת כיצד להשתחרר מהם.

בהרצאה שלי "קון מארי בבית הישראלי" אני מדברת על איך הכל התחיל, איך שיטת קון מארי הפכה להיות אחת מהשיטות המפורסמות ביותר בעולם ואיך סוד הקסם היפני שלה הצליח להשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. קון מארי בבית הישראלי מביאה את ההיבט החשוב ביותר והוא ההתאמה לבית הישראלי, מה הפער ביננו לבין היפנים ואיך ניתן לגשר על הפערים. בהרצאה "קון מארי בבית הישראלי" נדבר על אגרנות, על מינימליזם ועל האיזון שבין השניים.

מעבר לתיאוריה ההרצאה תעסוק גם הכללי המפתח של השיטה ואיך בפועל אפשר להתחיל ולסדר כבר היום את הבית ואפילו ליהנות מזה. שיטת קון מארי היא הרבה מעבר לשיטת סידור, היא פילוסופיית חיים של ממש שעוזרת לנו בתהליך קבלות ההחלטות שלנו בכל תחומי החיים - מהבית ועד לנפש, חיבור למרחב והגשמה עצמית. למידה של נוכחות רוחנית בחפצים והבנת האני בתוך הבית שלי.

*ההרצאות מועברות בזום

יש לכן שאלה ? אני כאן :)
-logo-whatsapp.png

ב- WHATSAPP

smartphone- 2אלי מאור.png

בטלפון

email-logo-email-נ copy2.png

במייל