? אז איך מתחילים

ליווי קון מארי אישי הוא תהליך שיש לו התחלה, אמצע וסוף. במהלכו אנחנו מסדרים יחד את כל הבית תוך כדי מעבר על כל החפצים שבו. בהכשרתי אני יועצת ®KonMari מוסמכת בישראל ואני מבצעת את התהליך על טהרת שיטת קון מארי. ליווי אישי לפי שיטת קון מארי מתבצע רק על ידי יועצת מוסמכת שמופיעה במאגר היועצות המוסמכות של שיטת קון מארי.

תהליך הסידור והארגון לפי שיטת קון מארי פעמים רבות לא מסתכם רק בסידור חפצי הבית, אלא הוא למעשה תהליך עמוק מאוד ועוצמתי שמגיע מהחפצים. עבור מרבית האנשים מדובר בתהליך משנה חיים, שפעמים רבות סולל עבורם דרך לסגנון חיים חדש, מאוורר מלא באושר ובהקלה מהחומריות המיותרת האופיינית לחיים המודרניים. זהו תהליך של היכרות עצמית מחודשת דרך חפצים, שבעקבותיו תתאהבו שוב בחיים שלכם, ותתמלאו מוטיבציה להגשים את החיים שתמיד חלמתם עליהם. שיטת קון מארי היא פילוסופיית חיים שאני מלאת תשוקה להכיר לכם. בליווי אישי, צעד אחרי צעד, תצליחו ליישם אותה אצלכם ולהנחיל אותה לכל בני הבית.

 

בפגישה הראשונה שלנו נבנה יחד לוח חזון, שבהשראתו נבנה את הבית המושלם שלכם, מהפרט הכי קטן ועד לגדול. לאחר מכן נפרק את לוח החזון למשימות ונצא לדרך לפי תוכנית פעולה מדוקדקת שננסח בדיוק לפי הצרכים והאישיות שלכם.

נלמד את עקרונות השיטה ויחד נבין איך היא עובדת ואיך ליישם אותה בבית.

לאחר מכן נתחיל לסדר בפועל, לארגן, לסנן חפצים, וליצור עבור כל החפצים האהובים והיקרים לכם מכל, בית הגיוני ופרקטי שמשרת את חיי היום יום שלכם.

אפשר להשתמש באמצעי האחסון שכבר יש לכם בבית, ואפשר גם לנצל את ההזדמנות ולרכוש אמצעי אחסון חדשים מתוך רשימת ספקים מומלצת, שיתאימו יותר לעיצוב או לפרקטיות של הבית. 

פגישת ייעוץ של שעתיים אונליין : 400 ש"ח

שעת סידור עובדת: 150 ש"ח (לחמש שעות מינימום) 

שעת סידור 2 עובדות: 250 ש"ח לשעה

אם אתם מעוניינים לעבור תהליך קון מארי בליווי יועצת מוסמכת, צרו איתי קשר

סידור ארונות קורס לסידור הבית
Platinum+KonMari+Consultant.png
תעודת הסכמה שיטת קון מארי
?רוצים לעבור תהליך קון מארי בליווי של יועצת מוסמכת
השאירו פרטים עכשיו

Thanks! Message sent.