סדנאת קון מארי - איך זה עובד ?

הסדנא "קון מארי בבית הישראלי" היא סדנא מעוררת השראה שמתאימה לימי גיבוש, ימי הולדת או פשוט לקבוצת חברות שרוצות להעשיר את עצמן וללמוד באמת איך לנהל את חפצי הבית בצורה האידיאלית ביותר תוך יישום עקרונות השיטה המפורסמת ביותר לסידור וארגון כל הבית כיום, הלא היא שיטת קון מארי.

אז מה קורה בסדנה ?
קודם כל ניפגש לארוחת בוקר מפנקת ונערוך סבב היכרות - כל אחת ממשתתפות הסדנא תספר על הבית שלה ועל המפגש שלה עם המונח שנקרא "סידור וארגון". איפה זה פוגש אותה או לחילופין איפה זה לא...

לאחר מכן נערוך סיור בבית שמסודר כולו על טהרת השיטה ונבין ביחד איך להביא את עצמנו ואת ביתנו לאותו סוד קסם יפני ולבית השלם.
בסדנא נלמד איך סידור וארגון קשורים לתחושת האושר שלנו, לרצון שלנו להגשים את הגרסה המשופרת שלנו ואיך לזהות נוכחות אנרגטית בחפצים שסביבנו.

לאחר מכן ננתח את תמונות הבית שלכן, נבין ביחד היכן המוקדים הבעייתיים וכיצד נוכל לפתור אותם.
נכין לוחות חזון ונוציא אתכן עם רשימת משימות שתוביל אתכן לבית המושלם שלכן ולגרסה המשופרת והמאווררת ביותר שתוכלו לחלום עליה.
לבסוף אלמד אתכן את שלל הקיפולים המפורסמים וכל אחת מהמשתתפות תקבל קרש קיפול במתנה.

עלות סדנא של עד 10 משתתפות - 150 שקלים למשתתפת

עלות סדנא של עד 20 משתתפות - 100 שקלים למשתתפת

*הסדנא מועברת בצפון תל אביב

*המחירים אינם כוללים את ארוחת הבוקר

 ? הרצאה על שיטת קון מארי - איך זה עובד

כיום הנושא של סידור וארגון בבית ובחיים הוא אולי מהמעניינים והמרתקים ביותר. אבל מעבר להיותו כל כך מעניין הוא גם תחום שקשור בהרבה לנפש האדם, בעיקר בימים שתרבות הצריכה מאבדת שליטה ואנחנו נסחפים אל צבירת חפצים מיותרים שאין לנו שימוש בהם ואין לנו היכולת לדעת כיצד להשתחרר מהם.

בהרצאה שלי "קון מארי בבית הישראלי" אני מדברת על איך הכל התחיל, איך שיטת קון מארי הפכה להיות אחת מהשיטות המפורסמות ביותר בעולם ואיך סוד הקסם היפני שלה הצליח להשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. קון מארי בבית הישראלי מביאה את ההיבט החשוב ביותר והוא ההתאמה לבית הישראלי, מה הפער ביננו לבין היפנים ואיך ניתן לגשר על הפערים. בהרצאה "קון מארי בבית הישראלי" נדבר על אגרנות, על מינימליזם ועל האיזון שבין השניים.

מעבר לתיאוריה ההרצאה תעסוק גם הכללי המפתח של השיטה ואיך בפועל אפשר להתחיל ולסדר כבר היום את הבית ואפילו ליהנות מזה. שיטת קון מארי היא הרבה מעבר לשיטת סידור, היא פילוסופיית חיים של ממש שעוזרת לנו בתהליך קבלות ההחלטות שלנו בכל תחומי החיים - מהבית ועד לנפש, חיבור למרחב והגשמה עצמית. למידה של נוכחות רוחנית בחפצים והבנת האני בתוך הבית שלי.

*ההרצאות מועברות בזום