IMG_4232s.jpg

קון מארי בבית הישראלי

מבלי לחוש אשמה בפרידה מחפצים

איך לסדר לפי שיטת קון מארי ®KonMari

הקורס הראשון והיחידי בישראל לארגון וסידור הבית
בשיטת קון-מארי בהתאמה לבית הישראלי

iStock-854195316.jpg

השתתפתי כיועצת השיטה ב..

אודטה לוגו
חדשות 12
עיצוב ללא שם (9).png
hot
yes
לוגו תל אביב יפו
לוגו ynet הורים
 
 
37265.jpg

נירית זר, מתווכת

"לפני שהתחלתי את הקורס הייתי ממש נמר בכלוב. הרגשתי שאני כלואה בבית שלי. בזכות אלי והקורס שלה - החיים שלי השתנו לטובה. היחסים עם בן הזוג שלי ועם הילדים הפכו להרמוניים ורגועים. קיבלתי כלים מעשיים לסידור וארגון של הבית… אבל בעיקר של הלב"

תוכנית הקורס

12 שיעורים מקיפים ובלעדיים ללימוד השיטה, דרכם תלמדי איך לסדר כל קטגוריה של חפצים בבית בצורה קלה, מהירה ויעילה.

הצפייה בשיעורים זמינה מכל מקום ובכל זמן לנוחיותך ובקצב שלך. 

פרק ראשון

שיעור 1 - בגדים ואקססוריז (לוחות חזון + חומרי לימוד וצ'קליסטים)

שיעור 2 - אמצעי אחסון בגדים ואקססוריז

שיעור 3 - ספרים (לוחות חזון + חומרי לימוד וצ'קליסטים)

שיעור 4 - אמצעי אחסון ספרים

שיעור 5 - ניירת (לוחות חזון + חומרי לימוד וצ'קליסטים)

שיעור 6 - אמצעי אחסון ניירת

שיעור 7 - קומונו 1 - משרד, מחסן, צעצועים, חומרי יצירה ו"כל מיני" (לוחות חזון + חומרי לימוד וצ'קליסטים)

שיעור 8 - אמצעי אחסון קומונו 1

שיעור 9 - קומונו 2 - חדרי רחצה ומטבחים (לוחות חזון + חומרי לימוד וצ'קליסטים)

שיעור 10 - אמצעי אחסון קומונו 2

שיעור 11 - חפצים סנטימנטליים (לוחות חזון + חומרי לימוד וצ'קליסטים)

שיעור 12 - אמצעי אחסון חפצים סנטימנטליים


השיעורים יקחו אותך צעד-צעד וילמדו אותך את כל רזי השיטה. את תלמדי כלים פרקטיים וישימים שיעזרו לך ליצור את הארגון והסדר שתמיד רצית וכמובן לתחזק אותו לאורך זמן. 

לוחות החזון יתנו לך מאות דוגמאות מפורטות ורעיונות של איך הדברים אמורים להיראות.

הצ'קליסטים יצרו לך מעקב ואף קטגוריה בסידור וארגון הבית לא תתפספס לך. הצ'קליסטים מבטיחים לך עבודה מסודרת ומאורגנת ככה שבכל שלב את יודעת בדיוק איפה את נמצאת, ומה עלייך לעשות, כדי שתוכלי להטמיע, לחזור ולסמן לעצמך נקודות שקריטיות להצלחה שלך ביישום השיטה בכל הבית.

פרק שני

סרטוני הדרכה לכל שיטות הקיפול

שיעור 1 - קיפולים לפי שיטת קון מארי

שיעור 2 - קיפול מצעים

שיעור 3 - קיפול מגבות

שיעור 4 - עיצוב הבית ורשימת החנויות המומלצות שלי

שיעור 5 - קטלוג המוצרים המומלצים שלי לסידור וארגון כל הבית, שיתן לך גישה לכל אמצעי האחסון שאני מאמינה בהם בכל ליבי, עם מידות מפורטות.

בנסוף הצטרפות לקבוצת הפייסבוק הבלעדית של תלמידות הקורס: המקום האולטימטיבי לקבל בו תמיכה, רעיונות ושיתוף של סיפורים אישיים. גם אני כמובן אהיה פעילה בקבוצה הזו ואעניק לך טיפים מיוחדים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר במקביל לליווי שלי אונליין.

IMG_4203_edited.jpg

את לא צריכה לעבוד בסידור וארגון הבית, הסדר והארגון בבית צריכים לעבוד בשבילך;
ולייצר עבורך את שלום הבית, את הנחת ואת תחושות השמחה וההרמוניה שכל-כך מגיעות לך.

תדמייני לרגע איך החיים שלך יראו ברגע שתשיגי את המטרה של בית מסודר ומאורגן באופן מושלם, מבלי להשתעבד אליו.

איך את יכולה, בקלות ובמהירות, לנקות את האנרגיות של הבית, את האנרגיות של הנשמה, להיפרד מהעבר ולהושיט יד אל עבר כל מה שעוד אפשרי עבורך ועבור המשפחה שלך.

נעים להכיר :)

נעים להכיר, אני אלי מאור, אני נשואה לאיתן ואמא של לירי, יועצת מוסמכת לשיטת קון מארי ואני ״אמא מינימליסטית״.

נחשפתי לשיטת קון מארי אחרי שאמא שלי נפטרה. האישה שהייתה לי מצפן בתהליכי קבלת ההחלטות בחיים - ביום אחד הלכה מן העולם.

 

סידור וארגון היו הרגעים שלה ושלי… וברגע אחד זה נגמר והעולם קרס.

התמודדתי פתאום לא רק מול רגשות חדשים של כאב וצער שלא ידעתי שקיימים, אלא גם מול כל החפצים שלה.

 

כל תשבצי ההיגיון שפתרה, כל הצמר שאהבה לסרוג, כל קופסאות הפאזלים הבלתי נגמרות באלפי חלקים שפתרה… ועוד הספיקה למסגר. כל סיכה, כל עיפרון, כל שרבוב נייר עם הכתב שלה. זה היה קשה.

השיטה באותם ימים הצילה אותי. נתנה לי אור בקצה המנהרה ונתנה לי את הכלים והכוח להתמודד עם זה ולהיפרד גם ממנה. משהו בסידור של החפצים שלה חיבר אותי אליה מחדש וריפא את הכאב… גם אם רק לקצת. 

 

שיטת קון מארי נתנה לי את האספקט ההוליסטי והרוחני שהיה חסר בכל השיטות סידור שנחשפתי אליהן עד היום ולימדה אותי באמת איך להיפרד, אפילו מהחפצים הקשים ביותר.

אלי מאור
Home-Organizer-Certified-Platinum.png

"החיים מתחילים אחרי שכל הבית מסודר"

מארי קונדו, מייסדת שיטת קון מארי

9.20_edited.jpg

אחרי אלפי שעות סידור וארגון בתים עם לקוחות, מתוכן אימהות בתהליכי קון מארי, ואחרי שהופעתי עם שיטת קון מארי בחדשות 12, אצל אודטה ובתוכניות רדיו על תקן שגרירת שיטת קון מארי בישראל -  אני יודעת בוודאות של 100% שמי שעוקבת אחרי השיטה מצליחה.

 

  • גם אצל כאלו שאין להן זמן

  •  גם אצל כאלו שנשברות באמצע

  •  גם אצל כאלו שמתקשות להיפרד מחפצים

  •  וגם אצל כאלו עם בן זוג או ילדים מבולגנים

כתבה בהשתתפותי מתוך חדשות ערוץ 12: יתרונות שיטת קון מארי על פני שיטות אחרות

מספרות על הקורס..

הקורס "קון-מארי בבית הישראלי" הוא הקורס הדיגיטלי הראשון והיחידי בישראל שמלמד בצורה מקיפה את שיטת קון-מארי בהתאמה מושלמת לבית הישראלי.

Flat lay of Marie Kondo's storage boxes, containers and baskets with different sizes and s

בקורס תלמדי את כל הסודות שמאחורי הבתים הכי מסודרים בישראל. 

וכן, גם אם קראת את הספר, נחשפת לתכנים, שמעת מחברות טיפים - ועדיין לא הצלחת ליישם את השיטה: הקורס הזה בדיוק בשבילך כי הוא לוקח את השיטה המקורית לשלב הבא ומתאים אותה לבית הישראלי, בדגש על כלים להתמצאות במרחב והבנה של איך למקסם את החלל לטובת אחסון וארגון, אפילו בבתים פרטיים עמוסי חפצים.

שימי לב !
קיימות בשוק שיטות רבות לסידור וארגון הבית - אך אף אחת מהן לא מציעה מתודולוגיה מסודרת ומוכחת שמותאמת לבית הישראלי. המשמעות? קושי ליישם אותן, קושי לתחזק את התוצאות המוגבלות ובעיקר אכזבה. קון מארי בבית הישראלי מבטיחה שיטה קלה ומהירה שתאפשר לך בפעם הראשונה להפסיק לעבוד בלסדר ולארגן - ולגרום לסדר ולארגון לעבוד בשבילך ולייצר עבורך נחת, שמחה ושלום בית.

 

אז מה מחכה לך בקורס ?

1. 10 שיעורים מקיפים ובלעדיים ללימוד השיטה, דרכם תלמדי איך לסדר כל קטגוריה של חפצים בבית בצורה קלה, מהירה ויעילה. הצפייה בשיעורים תהיה זמינה לך בכל מקום ובכל זמן לנוחיותך ובקצב שלך. 

 

השיעורים יקחו אותך צעד-צעד וילמדו אותך את כל רזי השיטה. את תלמדי כלים פרקטיים וישימים שיעזרו לך ליצור את הארגון והסדר שתמיד רצית וכמובן לתחזק אותו לאורך זמן.

2. מצגות, תכנים, צ'קליסטים וחומרי העשרה של כל השיעורים - כדי שתוכלי להטמיע, לחזור ולסמן לעצמך נקודות שקריטיות להצלחה שלך ביישום השיטה.

3. כניסה חופשית לצפייה בתכנים לכל החיים ומכל מקום.

4. הצטרפות לקבוצת הפייסבוק הבלעדית של תלמידות הקורס: המקום האולטימטיבי לקבל בו תמיכה, רעיונות ושיתוף של סיפורים אישיים. גם אני כמובן אהיה פעילה בקבוצה הזו ואעניק לך טיפים מיוחדים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.

מאות נשים, ואמהות ספציפית, שעברו את הקורס סיפרו לי איך הקורס לקח אותן מסיטואציות לא נעימות שהילד מבקש מהן משהו והן לא יודעות בכלל איפה הוא נמצא - למצב שהן מכירות כל פינה וכל מדף בבית. זה מדהים. ועוד לא דיברתי על איך השימוש בשיטה סייע להן ביצרת שלום בית, חיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות האישית.

IMG_4203_edited.jpg

מה ההשקעה שלך בקורס?

עבור האשה הנכונה, גם השקעה של כמה אלפי שקלים בקורס תהיה משתלמת.

 

ולו רק בגלל הזמן שהקורס יחסוך לה והנחת שהוא יעניק לה. והוא יעניק אותה גם לך.

 

איזו תחושה מדהימה זו תהיה, שהילדים שלך פתאום מתלהבים להזמין את החברים הביתה כי הכל מתוקתק ומסודר. אין תחושה טובה מזו.

 

אני יודעת את זה כי אני חווה את זה על בסיס יום-יומי עם הלקוחות שלי. כאלו שמשקיעות איתי אלפי שקלים בליווי אישי לארגון וסידור הבית בשיטת קון-מארי. וכולן מסכימות שגם בהשקעה גדולה יותר - זה עדיין היה משתלם להן.

 

ועדיין, כדי לאפשר לכל אחת ואחת לרכוש את הקורס, להשקיע בעצמה ובמשפחה, ומתוך אמונה מלאה שהקורס מחזיק במפתח להגשמה אישית - היה לי חשוב לתמחר אותו במחיר שיהיה הוגן ונוח לכל כיס.

 

ההשקעה שלך בקורס תהיה 650 שקלים, או 162 שקלים בארבעה תשלומים שווים.

 

חשוב לי לפרגן לנשים שבאמת רוצות להצליח, שבאמת רוצות להשקיע בעצמן ולהפוך את החיים שלהן ושל המשפחה שלהן לטובים יותר. ואני כאן לתמוך בכל אישה שמוכנה כבר עכשיו לעשות את הצעד.

 

בוגרות הקורס משתפות בתהליך

3.png
5.png
4.png
1.png
IMG_7621.JPEG
IMG_7615.JPEG
IMG_7620.JPEG
IMG_7616.JPEG
6.png
7.png
IMG_7622.JPEG

בונוסים חינמיים

ההצלחה שלך חשובה לי ואני כאן כדי לתמוך ולסייע לך להגשים את המטרות שלך. וכדי להבטיח את ההצלחה שלך, הוספתי - בחינם - לקורס את 5 בונוסים בלעדיים שיהפכו את חווית הקורס והתוצאות שלו לעוצמתיות ומשמעותיות.

1. מאסטר קלאס סידור ניירת: הנושא הכאוב ביותר ואולי המורכב ביותר עבור נשים בסידור וארגון הבית. אחרי המאסטרקלאס הזה לא יהיה לך דף נייר אחד בבית שנמצא על השיש, על השולחן או על מקום שלא לו. אחת ולתמיד עושים סדר בניירת.

2. המדריך המהיר לסידור וארגון הבית ב-5 דקות: גם אם אין לך כרגע זמן לצפות בקורס ואת חייבת להתחיל, אני מציידת אותך עם המדריך המהיר לסידור וארגון הבית: כך שתוכלי לראות את התוצאות והתועלות של השיטה באופן מיידי; מה שייתן לך את המוטיבציה ויפנה לך את הזמן לצפות בקורס.

3. 7 לוחות חזון לבית ישירות מהקטלוג לשלל הדוגמאות שאת צריכה בשביל להפוך את החזון למציאות

4. הקטלוג הסודי לקניית מוצרים - כחלק מארגון וסידור הבית ייתכן ותרצי לרכוש פריטים שיעזרו לך לארגן ולסדר אותו. ולא, אני לא מדברת על עוד קופסאות. הקטלוג הסודי שלי יחסוך לך אלפי שקלים וימקד אותך בדיוק למה שאת צריכה בצורה הכי מינימליסטית ואפקטיבית שיש.

5. ליווי אישי בווטסאפ ובמייל - מעבר לשיעורים המצולמים, מעבר לסיכומים ולמצגות תהיה לך גישה אישית אלי! ואני אעזור לך בכל שאלה, בעיה או התלבטות שתעלה.

שימי לב, רק השווי של הבונוסים בקורס מגיע לאלפי שקלים, ואת תקבלי אותם בחינם יחד עם הקורס; הראשון והיחידי בישראל שמלמד ומתאים את שיטת קון-מארי לבית הישראלי.

In Love Couple

דגנית לוי , מנהלת משאבי אנוש

"עשיתי את הקורס והוא הרבה מעבר לקורס לסידור הבית. הקורס ממש שינה משהו בתוכי, גרם לשינוי תפיסה והשפיע לחיוב על כל תחומי החיים; לימד אותי איך לשחרר תקיעות ואיך להיפרד מדברים בחיים שלי שסיימו את תפקידם"

שאלות ותשובות

"מה אם כבר קראתי את הספר וזה לא עבד לי?"

לאורך השנים הגיעו אלי מאות של נשים שקראו את הספר של מארי קונדו ושלא הצליחו ליישם אותו. את לא לבד. הספר בבסיסו פונה לקהל האמריקאי והיפני - קהל שונה מאוד מן הקהל הישראלי - ובהתאם גם הבתים ואופן האחסון וההתנהלות בהם. הקורס "קון מארי בבית הישראלי" הוא הקורס הראשון והיחידי בישראל שמותאם לבית הישראלי בצורה מושלמת. מעבר לזה, הליווי האישי שלי מבטיח לך הצלחה מלאה ביישום השיטה וביצירת ארגון וסדר שמחזיקים לנצח.

 

ם קשה לי ללמוד דברים חדשים, אצליח בקורס?"

החשש לקראת למידה של שיטה חדשה הוא לגיטימי. בדיוק בשביל זה בניתי את הקורס ממש צעד-צעד, שלב-שלב, שנפרסים על-גבי יותר מ10 שעות ו-7 נושאים באופן ידידותי, מסודר וברור. כמו כן אני מלווה את כל משתתפות הקורס באופן אישי בווטצפ ובמייל - ככה שכל קושי שיעלה מצידך יקבל מענה מהיר ואפקטיבי.

 

"אם אני מבולגנת, אצליח ליישם את הקורס?"

הרבה נשים חושבות שהן מבולגנות. למעשה, פגשתי נשים מסודרות להפליא שהגדירו את עצמן ככה. הרבה פעמים התפישה הזו מקורה באמונה שורשית שאמא, אבא, אח, אחות או בן-זוג הטמיעו בנו ושמונעת מאיתנו להתקדם ולהגשים את הפוטנציאל שלנו. דרך הקורס תגלי אם את "באמת" מבולגנת או שפשוט חסרים לך כלים מעשיים לסידור וארגון - כי אף אחד לא באמת לימד אותך איך לעשות את זה נכון. מעבר לזה, הרבה לפני שהקורס ילמד אותך איך לסדר את הבית, הוא ילמד אותך איך לסדר את המחשבה. וזהו השורש והמקור לסדר וארגון אמיתיים.

 

"אני חוששת שלא אצליח ליישם את הקורס, מה אפשר לעשות?"

זהו חשש טבעי. במיוחד כשמדובר על קורס מקיף ומעמיק. לשמחתך, כל מי שרוכשת את הקורס מקבלת את הליווי האישי שלי בווטסאפ ובמייל! איתי מסיימים תהליכים. עד שהבית שלך לא יהיה מסודר ומאורגן - אני לא משחררת אותך ולכן ההצלחה בהשלמת הקורס ויישום שלו מובטחים לך.

 

"מה אם הקורס ידרוש ממני משהו שאני לא יכולה לעמוד בו?"

למען האמת - הקורס ידרוש ממך פחות ממה שאת עושה עכשיו. מניסיון אני יודעת שאת ככל הנראה עסוקה עכשיו בלכבות שריפות ולהתחיל את הארגון והסדר בכל פעם מ-0. אחרי הקורס זה הולך להשתנות. אני יודעת ש-1058 נשים כבר הצליחו ולכן גם את תצליחי. ואני באמת מדברת על נשים ואמהות מכל הסוגים; מהאגרניות ביותר עד המינימליסטיות ביותר.

 

"אני רוצה את הקורס אבל מפחדת לשעבד את החיים לסדר וארגון, האם שווה בכלל לנסות?"

הפחד מלעבוד בארגון וסידור הבית הוא פחד מוכר. במיוחד אם את אמא לילדים, ובמיוחד-במיוחד אם את אמא לילדים קטנים. בדיוק מתוך ההבנה הזו, דאגתי ש-חופש יהיה ערך מרכזי בשיטה. השיטה מנטרלת את השיעבוד! למען האמת, אני מניחה שכבר עכשיו את עובדת קשה מאוד בארגון וסידור הבית. קשה מידי. אחרי הקורס תגלי כמה נחת רוח, זמן וקלילות יכנסו לך לחיים; במקום כל אותן שעות אבודות שהקדשת לסדר וארגון. 


"אני חוששת שאין לי מספיק זמן לעשות את הקורס, יש פתרון?"
בתור אמא בעצמי, אני יודעת כמה מציאות החיים עמוסה, מורכבת ומלאה בבלת"מים. ולכן למצוא את הזמן לשבת וללמוד משהו חדש מול מחשב יכול להרגיש כמו משימה בלתי אפשרית… כי פשוט אין זמן. ולכן דאגתי לכך שאת כל השיעורים בקורס אפשר לעבור בהצלחה ובאופן מלא גם דרך האזנה בלבד בפלאפון ברכב, במיטה ואפילו בזמן שעומד לך סיר על האש. ככה שאת יכולה ללמוד תוך כדי שגרת החיים שלך, וסוד קטן: אחרי הקורס הזה הולך להתפנות לך הרבה מאוד זמן!"

נעים להכיר :)

נעים להכיר, אני אלי מאור, אני נשואה לאיתן ואמא של לירי, יועצת מוסמכת לשיטת קון מארי ואני ״אמא מינימליסטית״.

נחשפתי לשיטת קון מארי אחרי שאמא שלי נפטרה. האישה שהייתה לי מצפן בתהליכי קבלת ההחלטות בחיים - ביום אחד הלכה מן העולם.

 

סידור וארגון היו הרגעים שלה ושלי… וברגע אחד זה נגמר והעולם קרס.

התמודדתי פתאום לא רק מול רגשות חדשים של כאב וצער שלא ידעתי שקיימים, אלא גם מול כל החפצים שלה.

 

כל תשבצי ההיגיון שפתרה, כל הצמר שאהבה לסרוג, כל קופסאות הפאזלים הבלתי נגמרות באלפי חלקים שפתרה… ועוד הספיקה למסגר. כל סיכה, כל עיפרון, כל שרבוב נייר עם הכתב שלה. זה היה קשה.

השיטה באותם ימים הצילה אותי. נתנה לי אור בקצה המנהרה ונתנה לי את הכלים והכוח להתמודד עם זה ולהיפרד גם ממנה. משהו בסידור של החפצים שלה חיבר אותי אליה מחדש וריפא את הכאב… גם אם רק לקצת. 

 

שיטת קון מארי נתנה לי את האספקט ההוליסטי והרוחני שהיה חסר בכל השיטות סידור שנחשפתי אליהן עד היום ולימדה אותי באמת איך להיפרד, אפילו מהחפצים הקשים ביותר.

אלי מאור
Home-Organizer-Certified-Platinum.png

את רוצה להירשם ולא יודעת איך? 

1. היכנסי ללינק הזה ורכשי את הקורס "קון מארי בבית הישראלי" 

2. לאחר התשלום תקבלי באופן אוטומטי מייל ובו לינק לקורס "קון מארי בבית הישראלי" (אם הלינק לא הגיע לתיבת המייל, היכנסי לספאם שלך)

3. היכנסי ללינק ותקבלי כניסה חופשית לשיעורי הקורס בכל זמן וללא הגבלה

4. אחרי שנכנסת למערכת הקורס מתוך הלינק שנשלח במייל, כל חומרי הקורס יחכו לך מתחת לכל סרטון ובחומרי העשרה בתפריט הימני של מערכת הקורס

נתקלתם בבעיה טכנית ? רוצים לשלם בצורה אחרת או סתם לשאול שאלה ?

ניתן ליצור קשר במייל maoreli@gmail.com או לשלוח וואטסאפ